Pierwsze kroki - medytacjaWitam, jestem nauczycielem medytacji i medytuje  każdego dnia od 2001 roku. Stworzyłem Drogę Medytacji, która pomogła przynieść metody medytacji wysokiej jakości do życia milionów ludzi, aby złagodzić cierpienia psychiczne i osiągnąć najwyższy potencjał duchowy. Wierzę, że każdy powinien medytować w taki sam sposób, w jaki każdy powinien jeść zdrową żywność i regularnie ćwiczyć, jest to tylko istotne dla zdrowego stylu życia i promowania pozytywnego samopoczucia.

Proces sprawdzania prawidłowej medytacji nie musi być zbyt skomplikowany. Ze względu na swoją prostą naturę, sprawdzone korzyści psychologiczne stopniowo rosną silniej i silniej, poprawiając emocjonalny i psychiczny stan zdrowia podczas każdej sesji. W rezultacie umożliwisz sobie więcej sukcesu w życiu, usuwając bałagan umysłu, który psuje twój cykl życia.

Nawet przy użyciu najbardziej naturalnej metodzie, student nie usiądzie i nie sprawi, że natura odbierze mu bieg. Należy nadal starać się, aby powstrzymać ten strumień nawyku i przywrócić umysł do obecnej chwili w kółku. Osoba medytująca nie używa siły, ale łagodnego uporu. Wytrwałość to właściwy wysiłek, co jest konieczne, ponieważ pogubienie myśli o przeszłości i przyszłości jest najbardziej naturalną rzeczą na świecie.

Na początek nasz umysł będzie bardzo zajęty, a nawet może wydawać się, że medytacja sprawia, że ​​nasz umysł jest bardziej zajęty; Ale w rzeczywistości zaczynamy zauważać, jak bardzo ruchliwy jest nasz umysł. Będzie wielka pokusa, aby podążać za różnymi myślami, jakie powstały, ale powinniśmy się temu przeciwstawić i pozostać skupieni na jednym odczuciu oddechu. Jeśli zauważymy, że nasz umysł zboczył i podąża za naszymi myślami, powinniśmy natychmiast oddać ją do tchu. Powinniśmy powtórzyć to tyle razy, ile potrzeba, aż umysł zdecyduje się na oddech.

Rozpocznij każdą medytację modlitwą, prosząc o to, aby światło otoczyło cię, ochraniało i napełniło, aby wszelkie negatywności, które mogły zostać uwolnione, zostały usunięte i rozproszone w świetle, a to, co odbywa się podczas medytacji, będzie dla najwyższego dobra. Kiedy prosisz o to w czystości, szczerości i miłości, jesteś chroniony, a twoja medytacja będzie pozytywna dla twojego podniesienia i postępu.

Komentarze