Medytacja ® 2017Medytacja pomaga dokonać przesunięcia psychicznego. Przesunięcie umysłowe przynosi pozytywne zmiany w Twoim życiu. Nasi specjaliści medytujący zaprojektują indywidualną drogę dla Ciebie z prywatną konsultacją, które pomogą Ci żyć bardziej uważnie. Zdaj się na nas.

Powinniśmy trenować w tej wstępnej medytacji, dopóki nie zmniejszymy rozproszenia, a następnie możemy ćwiczyć w rzeczywistych medytacjach wyjaśnionych w dowolnej książce. Kiedy robimy te medytacje, powinniśmy zacząć od uspokojenia umysłu medytacją oddychania, a następnie przejść do etapów medytacji analitycznej i miejsca docelowego zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami dla każdej medytacji.

Z dobrą postawą łatwiej będzie oddychać, ponieważ płuca będą miały więcej miejsca. W rzeczywistości można zauważyć, jak większość mięśni w torsie działa, aby oddychać, od mięśni w podstawie miednicy do kręgosłupa, koncentrując się na głównym mięśniach oddychających, membranie. Pracują trochę, wspomagając membranę. Jeśli zauważysz to, to dobry znak, który osiągnąłeś dobrą postawą. Dobra postawa jest łatwa i wygodna. Czujesz się prawie jakbyś pływał.

Rekordy pokazują, że medytacja jest prehistoryczna w swoim pochodzeniu i że ludzie medytują przez ponad 3,500 lat. Prawie każda religia na Ziemi łączy się z jakimś rodzajem medytacji: buddyzmem, hinduizmem, chrześcijaństwem, judaizmem itd. Medytacja sama w sobie nie jest religijna, a nawet duchowa, choć może być dla niektórych osób i ma pewne podobieństwa do uzdrawiania modlitwy Jeśli zdecydujesz się podejść do tego w ten sposób.

Pozytywna postawa zaczyna się od pozytywnego myślenia. Uśmiechnięty umysł może pomóc w przejściu na wyższy poziom duchowieństwa. Istnieją aplikacje oferujące programy dla dzieci w wieku 7 lat lub dorosłych. Aplikacja taka jest powszechnie używana w klasie, w szatniach, w miejscu pracy, itp., Zapewniając osobom medytującym kilka minut do odstresowania i podnoszenia kwalifikacji. W końcu dobroci i dobrego samopoczucia nigdy nie za dużo.

Komentarze